Sari la conținut
Suport perete + Telecomanda RF Sonoff RM433 cu Funcție Sincronizare Wi-Fi Reglaj intensitate lumini Alb

Suport perete + Telecomanda RF Sonoff RM433 cu Funcție

Suport perete + Telecomanda RF Sonoff RM433 cu Funcție Sincronizare Wi-Fi Reglaj intensitate lumini Alb

Cel mai mic preț acum — CEL.ro

79,00 lei

Prețul de la CEL.ro a fost văzut pe

E cel mai mic preț de când îl urmărim (11.10.2026) — un moment bun să cumperi.

sau primește alerta pe email

Ofertele sunt ordonate după preț. Unele linkuri spre magazine sunt de afiliere: dacă cumperi, putem primi un comision, fără cost pentru tine.

Minim 90 de zile

79,00 lei

Minim din tot istoricul

79,00 lei

Magazine

1

Urmărit din

11.10.2026

Istoric în construcție

Nu există încă suficiente observații independente înainte de prețul actual pentru o concluzie.

Istoricul prețului

Cel mai mic preț observat în fiecare zi, pe magazin. Păstrăm tot istoricul, de la prima observare (11.10.2026).

77,42 78,21 79,00 79,79 80,58 10.10 17.10 24.10
CEL.ro

Ce spune istoricul prețului

De când îl urmărim (15 zile), cel mai mic preț găsit a rămas același: 79,00 lei.

Oferte (1)

Cea mai bună ofertă a fiecărui magazin; prețurile confirmate în ultimele 8 zile sunt primele.

MagazinPreț
CE
CEL.ro cel mai ieftin
79,00 lei Vezi oferta la CEL.ro

Pe scurt despre prețul Sonoff RM433

E bun prețul la Sonoff RM433 acum?

Da. E cel mai mic preț de când îl urmărim (11.10.2026) — un moment bun să cumperi. Azi costă 79,00 lei la CEL.ro.

Unde e cel mai ieftin Sonoff RM433?

Acum, la CEL.ro, cu 79,00 lei. Deocamdată l-am găsit într-un singur magazin.

Care a fost cel mai mic preț?

79,00 lei — minimul observat de la 11.10.2026 încoace; în ultimele 90 de zile, minimul a fost 79,00 lei. Prețul de azi este chiar minimul din istoric.

Păreri despre Sonoff RM433

Ai cumpărat sau ai folosit produsul? Spune-le și altora cum ți s-a părut.

Scrie o părere

Specificații

Încă nu avem specificațiile acestui produs.