Sari la conținut
Mască de Terapie și Masaj Therabody SmartGoggles (2nd Generation) pentru Ochi Negru

Mască de Terapie și Masaj Therabody SmartGoggles

Mască de Terapie și Masaj Therabody SmartGoggles (2nd Generation) pentru Ochi Negru

Cel mai mic preț acum — ITGalaxy

1.118,99 lei

Prețul de la ITGalaxy a fost văzut pe

E cel mai mic preț de când îl urmărim (10.10.2026) — un moment bun să cumperi.

sau primește alerta pe email

Ofertele sunt ordonate după preț. Unele linkuri spre magazine sunt de afiliere: dacă cumperi, putem primi un comision, fără cost pentru tine.

Minim 90 de zile

1.118,99 lei

Minim din tot istoricul

1.118,99 lei

Magazine

1

Urmărit din

10.10.2026

Asemănătoare, mai ieftine

Prețul de azi față de tot istoricul

aproape de minim
minim 1.118,99 lei azi 1.118,99 lei maxim 1.123,99 lei

Preț obișnuit

Prețul actual este în intervalul obișnuit al ultimelor 30 de zile.

Istoricul prețului

Cel mai mic preț observat în fiecare zi, pe magazin. Păstrăm tot istoricul, de la prima observare (10.10.2026).

1.097 1.109 1.121 1.134 1.146 09.10 17.10 25.10
ITGalaxy

Ce spune istoricul prețului

De când îl urmărim (17 zile), cel mai mic preț găsit a rămas același: 1.118,99 lei.

Oferte (1)

Cea mai bună ofertă a fiecărui magazin; prețurile confirmate în ultimele 8 zile sunt primele.

MagazinPreț
IT
ITGalaxy cel mai ieftin
Stoc epuizat
1.118,99 lei Vezi oferta la ITGalaxy

Pe scurt despre prețul Mască de Terapie și Masaj Therabody SmartGoggles

E bun prețul la Mască de Terapie și Masaj Therabody SmartGoggles acum?

Da. E cel mai mic preț de când îl urmărim (10.10.2026) — un moment bun să cumperi. Azi costă 1.118,99 lei la ITGalaxy.

Unde e cel mai ieftin Mască de Terapie și Masaj Therabody SmartGoggles?

Acum, la ITGalaxy, cu 1.118,99 lei. Deocamdată l-am găsit într-un singur magazin.

Care a fost cel mai mic preț?

1.118,99 lei — minimul observat de la 10.10.2026 încoace; în ultimele 90 de zile, minimul a fost 1.118,99 lei. Prețul de azi este chiar minimul din istoric.

Reducerea e reală?

Preț obișnuit. Prețul actual este în intervalul obișnuit al ultimelor 30 de zile.

Păreri despre Mască de Terapie și Masaj Therabody SmartGoggles

Ai cumpărat sau ai folosit produsul? Spune-le și altora cum ți s-a părut.

Scrie o părere

Specificații

Încă nu avem specificațiile acestui produs.