Sari la conținut
Congelator vertical Tesla RU2700FM, Clasa E, 273L, H 185 cm, Total No Frost, Funcție frigider (Alb)

Congelator vertical Tesla RU2700FM

Congelator vertical Tesla RU2700FM, Clasa E, 273L, H 185 cm, Total No Frost, Funcție frigider (Alb)

4,8 din 11 review-uri ale cumpărătorilor pe eMAG

Cel mai mic preț acum — eMAG

2.364,21 lei 2.749,99 lei

Prețul de la eMAG a fost văzut pe

E cu 7,5% peste minimul din ultimele 30 de zile (2.199,99 lei) — poate merită să aștepți.

sau primește alerta pe email

Ofertele sunt ordonate după preț. Unele linkuri spre magazine sunt de afiliere: dacă cumperi, putem primi un comision, fără cost pentru tine.

Minim 90 de zile

2.199,99 lei

Minim din tot istoricul

2.199,99 lei

Magazine

2

Urmărit din

08.10.2026

Asemănătoare, mai ieftine

Prețul de azi față de tot istoricul

spre maxim
minim 2.199,99 lei azi 2.364,21 lei maxim 2.364,21 lei

Istoric în construcție

Nu există încă suficiente observații independente înainte de prețul actual pentru o concluzie.

Istoricul prețului

Cel mai mic preț observat în fiecare zi, pe magazin. Păstrăm tot istoricul, de la prima observare (08.10.2026).

2.153 2.217 2.282 2.347 2.411 08.10 16.10 24.10
eMAG evoMAG

Ce spune istoricul prețului

De când îl urmărim (17 zile), cel mai mic preț găsit s-a schimbat o dată, între 2.199,99 lei (22.10) și 2.364,21 lei. Prețul de azi e cu 6,5% peste media acestei perioade (2.219,31 lei). Față de acum o săptămână (2.199,99 lei), prețul a crescut cu 7,5%. Cel mai ieftin a fost de obicei la evoMAG (15 din 17 zile).

Oferte (2)

Cea mai bună ofertă a fiecărui magazin; prețurile confirmate în ultimele 8 zile sunt primele.

MagazinPreț
eM
eMAG cel mai ieftin
În stoc
2.364,21 lei Vezi oferta la eMAG
ev
evoMAG
2.199,99 lei Vezi oferta la evoMAG

Pe scurt despre prețul Congelator vertical Tesla RU2700FM

E bun prețul la Congelator vertical Tesla RU2700FM acum?

Nu chiar. E cu 7,5% peste minimul din ultimele 30 de zile (2.199,99 lei) — poate merită să aștepți. Azi costă 2.364,21 lei la eMAG.

Unde e cel mai ieftin Congelator vertical Tesla RU2700FM?

Acum, la eMAG, cu 2.364,21 lei. L-am găsit în 2 magazine; toate ofertele sunt în tabelul de mai sus.

Care a fost cel mai mic preț?

2.199,99 lei — minimul observat de la 08.10.2026 încoace; în ultimele 90 de zile, minimul a fost 2.199,99 lei. Prețul de azi este cu 164,22 lei peste acest minim.

Ce notă are Congelator vertical Tesla RU2700FM de la cumpărători?

Nota 4,8 din 5, din 11 review-uri lăsate pe eMAG.

Păreri despre Congelator vertical Tesla RU2700FM

Ai cumpărat sau ai folosit produsul? Spune-le și altora cum ți s-a părut.

Scrie o părere

Specificații

Încă nu avem specificațiile acestui produs.