
Cablu Date și Încărcare Lamtech 3in1 USB la Type-C
Cablu Date și Încărcare Lamtech 3in1 USB la Type-C/ Lightning/ Micro USB Înveliș Metalic 2A 1m Negru
4,0 dintr-un singur review pe CEL.ro
Cel mai mic preț acum — ITGalaxy
Prețul de la ITGalaxy a fost văzut pe
E cel mai mic preț de când îl urmărim (09.10.2026) — un moment bun să cumperi.
Ofertele sunt ordonate după preț. Unele linkuri spre magazine sunt de afiliere: dacă cumperi, putem primi un comision, fără cost pentru tine.
Minim 90 de zile
44,99 lei
Minim din tot istoricul
44,99 lei
Magazine
2
Urmărit din
09.10.2026
Prețul de azi față de tot istoricul
aproape de minimIstoric în construcție
Nu există încă suficiente observații independente înainte de prețul actual pentru o concluzie.
Istoricul prețului
Cel mai mic preț observat în fiecare zi, pe magazin. Păstrăm tot istoricul, de la prima observare (09.10.2026).
Ce spune istoricul prețului
De când îl urmărim (14 zile), cel mai mic preț găsit a rămas același: 44,99 lei. În toate cele 14 zile, cel mai ieftin a fost la ITGalaxy. Azi, între cel mai ieftin și cel mai scump dintre cele 2 magazine sunt 1,01 lei (2,2%) — merită să compari înainte să cumperi.
Oferte (2)
Cea mai bună ofertă a fiecărui magazin; prețurile confirmate în ultimele 8 zile sunt primele.
| Magazin | Preț | |
|---|---|---|
|
IT
ITGalaxy
cel mai ieftin
În stoc |
44,99 lei | Vezi ofertaVezi oferta la ITGalaxy |
|
CE
CEL.ro
În stoc |
46,00 lei | Vezi ofertaVezi oferta la CEL.ro |
Pe scurt despre prețul Cablu Date și Încărcare Lamtech 3in1 USB la Type-C
E bun prețul la Cablu Date și Încărcare Lamtech 3in1 USB la Type-C acum?
Da. E cel mai mic preț de când îl urmărim (09.10.2026) — un moment bun să cumperi. Azi costă 44,99 lei la ITGalaxy.
Unde e cel mai ieftin Cablu Date și Încărcare Lamtech 3in1 USB la Type-C?
Acum, la ITGalaxy, cu 44,99 lei. L-am găsit în 2 magazine; toate ofertele sunt în tabelul de mai sus.
Care a fost cel mai mic preț?
44,99 lei — minimul observat de la 09.10.2026 încoace; în ultimele 90 de zile, minimul a fost 44,99 lei. Prețul de azi este chiar minimul din istoric.
Ce notă are Cablu Date și Încărcare Lamtech 3in1 USB la Type-C de la cumpărători?
Nota 4,0 din 5, din 1 review lăsate pe CEL.ro.
Păreri despre Cablu Date și Încărcare Lamtech 3in1 USB la Type-C
Ai cumpărat sau ai folosit produsul? Spune-le și altora cum ți s-a părut.
Specificații
- Altele
- 0.1 1 Negru
- Compatibilitate
- Apple Universal
- Tip
- Lightning / microUSB / USB Type-C Lightning USB-C MicroUSB
- Conector 1
- USB
- Conector 2
- Micro USBLightningUSB-C
- Culoare
- Gri
- Lungime
- 1 m
- Model compatibil
- Universal
Produse asemănătoare
Cele mai bune accesorii pentru telefon — topul luniiLamtech
Incarcator Rețea Lamtech QC3.0 PD 30W 1xUSB 1xUSB Type-C Alb
Lamtech
Incarcator Auto Lamtech 1xUSB 1xType-C PD25W USB 18W Negru
43 W
Baseus
Techsuit
Folie de Protecție Privacy Techsuit Pentru Honor 600 Pro / 600 Sticlă Securizată Full Glue 111D
Xiaomi
Cablu de Date și Încărcare USB-C Xiaomi BHR087KGL, USB-C la USB-C, 120W, 1m (Alb)
Techsuit
Incarcator Techsuit Rețea CHPD216 Tiny 25W 3A 1 x USB-A - 1 x USB-C Alb
25 W
Acefast
Cablu Date și Încărcare Acefast USB-C - USB-C C10-03 60W 1.2m Negru







